Materiał Technistone® to połączenie wybranych wysokiej jakości naturalnych surowców z najnowocześniejszymi technologiami mieszania i prasowania. W ten sposób powstaje produkt, który łączy w sobie kreatywność przyrody i wytrzymałość nowoczesnych materiałów.

Klienci szczególnie doceniają charakterystyczne właściwości kamienia Technistone®, wśród których można wymienić niską nasiąkliwość, niską porowatość czy dużą odporność na zarysowania i działanie substancji chemicznych. Wśród zalet warto również wymienić szeroką gamę kolorów, wykończeń powierzchni oraz możliwość wyboru różnych grubości i wymiarów. Konglomerat kamienny jest stosowany w pomieszczeniach i na zewnątrz, w projektach domów prywatnych, obiektów publicznych i przemysłowych, najczęściej w formie blatów kuchennych lub łazienkowych, płytek posadzkowych, schodów i okładzin. Do wyboru oferujemy wiele kolekcji.

Kolekcja Noble urozmaici design wnętrza przede wszystkim dzięki ekskluzywnej kolorystyce. Z kolei błysku doda pomieszczeniom konglomerat kamienny z kolekcji Starlight. Połączenie atrakcyjnych naturalnych granitów oraz piasków kwarcowych tworzy charakterystyczną, a przy tym praktyczną kolekcję Rustic.

Sprawdź dostępne kolory

Brilliant Black

Brilliant White

Starlight Black

Starlight White

Harmonia Yosemite

Gobi Grey

Gobi Black

Elegance Eco Nev

Crystal Royal

Crystal Polar White

Crystal Diamond

Crystal Anthracite

Crystal Absolute White

Taurus Black

Noble Arco

Noble Linea

Noble Areti Bianco

Noble Athos Brown

Noble Concrete Grey

Noble Desiree Grey

Noble Imperial Grey

Noble Ivory White

Noble Olympos Mist

Noble Pietra Grey

Noble Botticino Lores

Noble Carrara Lores

Noble Pro Cloud

Noble Pro Frost

Noble Supreme White

Noble Troya Lores

Fantasy Grey

Mystery White

Poetic Black

Crystal Calacatta Silva

Crystal Calacatta Amnis

Taurus Terazzo Black

Taurus Terazzo Dark

Taurus Terazzo Grey

Taurus Terazzo White

zamów wycenę
Blaty
3D
Edge
3D